Firmamızın Tanıtım Videosu

2001 yılında kurulan firmamız, İstanbul ,Ankara ,Kocaeli , Düzce, Adana, Mersin ve Akdeniz bölgesindeki çeşitli şehirlerde;

Bina, site, iş merkezi, plaza gibi yaşam alanlarının,

Kat Mülkiyeti Kanununa ve bina yönetim planına göre yönetilmesi konusunda faaliyet vermektedir.

Binalarınızı yönetirken ,ortak bir çalışma ile içinizden belirlenecek denetçiler vasıtası ile her türlü hizmet ve mal alımınız gerçekleştirilmektedir. Firmamız her türlü harcamanızı yaparken işletme projesi dahilinde ve denetçilerin onayı ile yapar. Böylelikle şeffaf bir yönetim hizmeti alırsınız .

Kullanmış olduğumuz yazılımlar eşliğinde ,bina banka hesabında bulunan hesap hareketlerini ve banka bakiyelerini 7/24 her sakin uygulama üzerinden görebilir.

Yıllık genel kurullarda, alınan talepler ve belirlenen harcama kalemleri haricinde sürpriz ödemelerle karşılaşmazsınız.

Çalışanlarınızın sigortasız olarak görev yapmasına asla müsaade etmeyiz .Sizlerin her türlü riskini bertaraf ederiz. Bunun için kanunlara uygun olarak tüm işlerinizi takip edilir ve zamanında yapılır.

Binanızda hiç bir şekilde elden para tahsilatı yapılmaz tüm ödemeler binanıza ait banka hesapları üzerinden resmi kanun ve yasalara uygun olarak yönetilir.

Genel kurullarda alınan kararlar eşliğinde işletme projeleriniz oluşturularak 1 yıllık programınız yapılır ve işler bu projeler üzerinden planlanarak tamamlanır.

Binanızın gerekli bakım onarımının planlanması ,aidatlarınızın zamanında toplanması ve işlerin Kat mülkiyeti kanununa göre yapılması sonucunda ,mülklerinizin ve kiralıklarınızın değeri artar.

Komşular arasında husumet yaşanmaz , her şey bir plan dahilinde olduğundan kanuni yaptırımlar ve resmiyet bir çok yaşanmaması gereken olayın önüne geçer.

Firmamızın görev yapan tüm uzmanları , Kat mülkiyeti kanunu konusunda bir çok eğitimden geçmiş ve mesleki yeterlilik belgeleri olan kişilerdir. Eğitimli kadrolarla yönetilen binanızda sorunsuz olarak yaşarsınız.

Sosyal sorumluluk projeleri konusunda hassas olan firmamız,

Bir çok kamu kurum ve kuruluşu ile ortak projeler yaparak, bölgesel eğitimler vermiştir.

Bu eğitimlerde binalarda gönüllü olarak yönetim yapan yöneticiler,

mahalle muhtarları, kat malikleri, çalışanlar ve tedarikçilere eğitimler verilmiştir.

Bu eğitimler sonucu katılımcılara sertifikalar verilmiştir, ve tüm sorunlarında ücretsiz danışmalıklar sağlanmıştır.

Firmamız aynı zamanda

Profesyonel Tesisi Yöneticileri Derneği (PTYD) ve

Tesis Yöneticileri Federasyonu (TEYFED) üyesidir.

Bu içerik 6 Nisan 2020 tarihinde yayınlandı.