Hakkımızda

Türkiye’yi “profesyonel bina ve site yönetimi”  hizmeti ile 1982 yılında tanıştırdık. Aile işletmemizi kurumsallaşma hedefimiz için 2001 de şirkete dönüştürdük. Eğitimli kadroların ancak iyi iş çıkarabildiğine inandığımızdan dolayı, Kat mülkiyeti Kanununda Uzman Akademisyenlerden ve Uzman Hukukçulardan eğitimler aldık.

Teknolojiyi kullanmadan, modern hizmet verilemeyeceğini bildiğimizden dolayı, yaptığımız işlerin hepsini teknolojiye uyarladık, sistemler ürettik. Kuruluşumuzdan bu yana yönetiminde olduğumuz tüm projelerde kat maliklerimizin taleplerini yine onların karar vereceği tedarikçiler üzerinden gerçekleştirerek ŞEFFAFLIK konusunda sektörümüze Liderlik yaptık.

Sektörün sıkıntılarına çözüm üretebilmek adına uzun yıllar boyunca meslektaşlarımızla Kat Mülkiyeti Kanunu konusunda çalışmalar yaparak, STK larda bulunduk sahada eksik gördüğümüz konuları çözüm önerileri ile beraber ilgili kurumlara bildirdik .

Hak konuşulan yerde, hukukçuların olması gerektiğini bildiğimiz için, hak teslim edebilen ve en zor sorunu dahi kolayca çözebilen hukukçuları, kadromuza dahil ettik.

Hızla değişen dünyaya uzaktan bakmamak için, ar-ge çalışmalarımızı bir kez değil, her gün yapılır hale getirdik.

Mutlu eden firmaların, hizmet ettiği kişi ve kuruluşları müşterisi gibi değil, kendi sahibi olarak kabul ettiklerini gördüğümüzden dolayı, her müşteriyi, firmamızın sahibi bildik ve onlara her yetkiyi verdik.

Dünün samimiyetini, bugünün aciliyetini ve yarının getireceği güzellikleri bir arada tutabilmek için, ŞEFFAFLIK EŞLİĞİNDE çalıştık, çalışıyoruz ve daha çok çalışmak istiyoruz.

ERDOĞANLAR LTD.ŞTİ. MENAGEMENT SERVİCES

HİKAYEMİZ SİZİNLE BAŞLADI

ÇÜNKÜ HER BİNA BİR SARAY; HER EV BİR KRAL DAİRESİDİR

Kapısından girdiğiniz binada, sizi karşılayan soğuk merdivenler yerine, içten selam veren komşularınızın olması kadar daha doğal ne olabilir?

Size, yaşadığınızı hissettirmek için en güzel korunak olan binanızın ihtiyaçları olduğunda bunu hemen karşılanmasından daha kolay ne olabilir?

Siz evde yokken sevdiklerinizi huzursuz etmeyen bir binada olmak istemenize kim, ne diyebilir?

Evdeki sevgi dolu ilişkilerinizi, binanın merdivenlerinde de yaşamak hakkınızken, bu nasıl bir lüks olabilir?

Akşamları, omuzuna değerek geçtiğiniz değil, en içten selamla tokalaştığınız insanlara birlikte kavgasız ve sorunsuz yaşama isteğinizin önüne kim geçebilir?

Elbette, bunlar hakkınız. Şimdiye kadar olmamış olsa bile hakkınız. Ve olmasını istemek de hakkınız.

Dışı ne şekilde olursa olsun, içinde siz yaşadığınız sürece, o bina bir saray, orada oturanlar ise komşularınız değil, dostlarınızdır.

Ve bunları okurken ya da dinlerken “iyi de kim yapacak bunları” aklınıza geldiyse, biz de tam olarak bunu söyleyecektik. Biz yapıyoruz. Nasıl yaptığımızı ise birkaç cümleyle anlatmamıza izin verin lütfen.

TAŞINIRKEN KURDUĞUNUZ HAYALLERİNİZ BİR HAFTA DEĞİL, BİR ÖMÜR SÜRSÜN?

İnsanların mutlu ve huzurlu yaşamak istediği binalar gördük. Taşındıktan kısa bir süre sonra, patlayan bir ampulün, elektriği kesilen merdivenlerin, kapı önüne alınmayan bir paspasın, insanların huzurunu alıp götürdüğünü gördük.

Aidat isterken, ezilip büzülen yöneticiler; toplantı niyetine gelip, kendilerini güreş minderinde bulan ev sahipleri; binanın sorunlarını ancak sarsıntılarda fark eden malikler; Kanuni haklarını bilmedikleri için, gürültü işkencesine katlanan sakinler; Binaya bir çiçek koymak için bile yanında kimseyi bulamayan, yalnız insanlar gördük.

Keşke sadece bunları görseydik;

Evde çocuklarını yalnız bırakıp işe giden annenin, endişelerini; Yaşlı babası kriz geçirirse, komşulardan ambulans bile çağıran olmaz diye düşünen gencin üzüntüsünü; Binada kimlerin oturduğunu bilmediği için, her tıkırtı ile yataktan fırlayan ikinci kattaki daire sahibinin korkusunu ve çocuğu markete gönderirken pencerede nöbet bekleyen annelerin yüzündeki telaşı gördük.

Bakılmadığı için kendini salan ve değerini kaybeden binaların isyanını da gördük. Kanunları bilmedikleri için, binalarının hakkı olan destekleri almaktan mahrum kalmış vatandaşları da gördük.

Zan altındaki yöneticinin, kendini ispatlamak için tuttuğu defterlerin, fişlerin ve delillerin onu şüpheli konumundan çıkarmadığını görmek ise cabasıydı gördüklerimizin.

KOLLARI SIVAMAMIZ GEREKTİĞİNİ ANLADIĞIMIZDA

Biz bunları, çok yıllar önce, kalorifer kömürleriyle birbirlerini vurmaya çalışan iki komşuyu, aynı sofrada oturtup dost haline getiren babamızdan öğrendik. Ve onun bu değerlerine sahip çıkmak için de durmadan ve yorulmadan çalışmaya karar vermek, ortaya çıkacak güzellikleri hayal edince hiç zor olmadı.

Sonra, şehri yaşamaya başlayınca, daha fazlasının olması gerektiğini gördük.

Her birinin saray olması gerektiğine inandığımız binaları, binaların ihtiyaçlarını, içinde yaşayanların haklarını, binalarda büyüyen çocukların hayallerini, gün boyu binada yaşayan hanımları biraz daha duyduk ve bu işi mükemmel bir şekilde yapmanın hayalini kurduk.

Bir binanın ve içinde yaşayan insanların hakkı olan her hizmeti yapabilmek için yıllarca çalıştık, denedik, sonuç aldıklarımızı çözüm olarak biriktirip bir sistem haline getirdik.

Ve;

Yukarda bahsettiğimiz kötü şeyleri unutup, bizimle yeniden, sarayınız sayılan binalarınızın ve sitelerinizin, yönetiminden peyzajına kadar, kanuni haklarını sağlamaktan değerlenmesine kadar ihtiyacınız olan her şeyi size vermeye hazırız. Sizin de bunu zaten istediğinizi bilerek, huzur dolu bir yaşam hakkınızı yaşarken katkı vermek istiyoruz.

Son söz olarak, yaşadığınız binaların zaten birer saray olduğunu biliyorsunuz, bunu yaşamanıza vesile olmamıza izin vermeniz önce sizi, sonra bizi mutlu edecektir.