Hakkımızda

Türkiye’yi “profesyonel bina ve site yönetimi”  hizmeti ile 1982 yılında tanıştırdık. Aile işletmemizi kurumsallaşma hedefimiz için 2001 de şirkete dönüştürdük. Eğitimli kadroların ancak iyi iş çıkarabildiğine inandığımızdan dolayı, Kat mülkiyeti Kanununda Uzman Akademisyenlerden ve Uzman Hukukçulardan eğitimler aldık ve almaya devam ederek kendimizi her an güncelliyoruz.

Şirketimize ait İstanbul ve Ankara merkez ofisimiz ile beraber toplam 13 ilde bulunan irtibat ofislerimizle ve toplantı salonlarımızla İstanbul-Ankara- İzmir-Bursa-Antalya-Adana –Kocaeli-Kayseri-Gaziantep-Konya-Mersin-Diyarbakır ve Bodrum ( Muğla ) da sektörümüze hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Sosyal medya kanallarımızda https://youtube.com/@emsakademi-muraterdogan ve yüz yüze eğitimlerle Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinde  bulunan yönetim firmalarına site yönetimlerine ve kat maliklerine bina yönetim konularında yanlış bilinen gerçekler , uygulamadaki problemler profesyonel yönetimlerin görevleri ,yazılım ve muhasebe danışmanlığı, kat mülkiyeti kanunu, kooperatif yönetim şekilleri , genel kurullar, işletme projeleri, kentsel dönüşüm hizmetleri gibi  konularda danışmanlık ve eğitim  hizmetleri veriyoruz.

Sektörün en eski firması olarak , sektörümüzde bulunan ve sektörümüze zarar veren kötü niyetli firmaları bertaraf etmenin tek yolunun, kat maliklerinin haklarının öğrenmesi olduğunu biliyoruz ve bunun  için var gücümüzle çalışıyoruz. Kat maliklerine ücretsiz eğitimler veriyoruz

Teknolojiyi kullanmadan, modern hizmet verilemeyeceğini bildiğimizden dolayı, yaptığımız işlerin hepsini teknolojiye uyarlayarak, sistemler üretiyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana yönetiminde olduğumuz tüm projelerde kat maliklerimizin taleplerini yine onların karar vereceği tedarikçiler üzerinden gerçekleştiren tek firma olmanın gururuyla ŞEFFAFLIK konusunda sektörümüze LİDERLİK yapıyoruz.

Sektörün sıkıntılarına çözüm üretebilmek adına uzun yıllar boyunca meslektaşlarımızla Kat Mülkiyeti Kanunu konusunda çalışmalar yaparak, STK larda bulunuyoruz sahada eksik gördüğümüz konuları çözüm önerileri ile beraber ilgili kurumlara bildirerek sektörümüzün gelişmesine katkı sağlıyoruz .

Hak konuşulan yerde, hukukçuların olması gerektiğini bildiğimiz için, hak teslim edebilen ve en zor sorunu dahi kolayca çözebilen hukukçularla çalışıyoruz

Hızla değişen dünyaya uzaktan bakmamak için, ar-ge çalışmalarımızı bir kez değil, her gün yapılır hale getiriyoruz.

Çalışanlarımızı ve müşterilerimizi firmamızın sahibi olarak görüyoruz ve onları daha fazla mutlu etmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Dünün samimiyetini, bugünün aciliyetini ve yarının getireceği güzellikleri bir arada tutabilmek için, ŞEFFAFLIK ve EĞİTİMLER EŞLİĞİNDE çalıştık, çalışıyoruz.

Daha fazla kişi ve kuruluşa haklarını koruma adına faydalı olmak istiyoruz.

ERDOĞANLAR  MENAGEMENT SERVİCES

EMS Yönetim ve Danışmanlık hizmetleri

.